Dekoratif ve Reklam


Profesyonel Tanıtım ÇözümleriLUNİX
Yapay ay , Helyum gazı ile şişirilip gökyüzüne gönderilen bu balonlar, içerisindeki güçlü ışık sayesinde marka ve iletilerinizi geniş kitlelere taşıyacaktır. 10 – 40 mt yüksekliğe çıkabilen modelleriyle  4000m2  - 12000 m2 alanlarda net bir aydınlık bölge yaratabilmektedir.
CRYSTAL
Sabit teleskobik ayak sayesinde 6 m yükseğe kadar çıkabilen halojen aydınlatmalı bu reklam balonları ayrıca iç mekanda 360° dönebilme özelliğine sahiptir, farklı renk seçenekleri ile ortamınıza farklılık katacaktır. 2400w ışık gücüyle 1200m2  - 2100m2 aydınlatma alanlarına sahip modelleriyle net bir aydınlık bölge yaratılabilmektedir.
GALA
Helyumlu Aydınlatma Balonu , Helyum ile şişirilebilen bu balonlar, iç ve dış mekanda aydınlatma ve dekorasyon balonu olarak kullanılmaktadır. 5 – 10 mt yüksekliğe çıkabilen modelleriyle  1600w – 2100w ışık gücüyle geniş bir alanda net bir aydınlık bölge yaratabilmektedir.
CYPRESS
Güçlü aydınlatması ve farklı tasarımı ile her türlü hava koşullarında kullanılabilen bu aydınlatma ve dekorasyon balonu, farklı renk seçenekleri ile ortamınıza farklılık katarak, 2400w halojen aydınlatması ve 268cm uzunluk 96 cm genişlik ile iç ve dış mekanlarda kullanılmtadır.
TEARDROP:
Güçlü aydınlatması ve ilginç tasarımı ile her türlü hava koşullarında kullanılabilen bu aydınlatma ve dekorasyon balonu, farklı renk seçenekleri ile ortamınıza değer katacaktır. 2400W halojen aydınlatma , 130cm – 160cm çapı 6m boyu ile iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
KONİ:
Otomatik şişme özelliği olan bu ürünler farklı ebatlarda olup LED aydınlatma sayesinde her türlü mekanınızı farklı ışık efektleri ile daha etkili hale getirebileceksiniz. 2m, 3m, 4m ve 5 metre arasında modelleriyle içi ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
FİLDİŞİ:
Otomatik şişme olan bu ürünler standart ebatlarda olup LED aydınlatma sayesinde her türlü mekânınızı ve girişlerinizi farklı ışık efektleri ile daha çarpıcı hale getirecektir. 3.5m standart boyu ile iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
ALEV:
Otomatik şişme özelliği olan bu ürünler standart ebatlarda olup LED aydınlatma sayesinde her türlü mekânınızı değişen farklı ışık efektleri ile daha romantik hale getirecektir. Standart 3.5 m yüksekliğiyle iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
MUM:
Otomatik şişme özelliği olan bu ürünler standart ebatlarda olup LED aydınlatma sayesinde her türlü mekânınızı değişen farklı ışık efektleri ile daha romantik hale getirecektir. Standart 3.5 m yüksekliğiyle iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
LOTUS:
Otomatik şişme özelliği olan bu ürünler standart 2m  olup LED aydınlatma sayesinde her türlü mekânınızı değişen farklı ışık efektleri ile daha farklı hale getirecektir.
AQUASTAR:
Otomatik şişme özelliği olan bu ürünler LED aydınlatma sayesinde havuz  ve göl üzerinde farklı ışık efektleri ile her türlü ortamınıza farklı bir hava katabilmektedir. Akülü olan bu ürün su veya karada 2m – 3m çaplı modelleriyle iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.
YILDIZ:
Otomatik şişme özelliği olan yıldızlar, içerisindeki aydınlatma sayesinde ortamınıza farklı bir ambiyans katacaktır. Dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bu ürünler çok güçlü bir aydınlatmaya sahip değildir. Farklılaşabilir renk özellikli , 180cm – 240cm modelleriyle iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
DIAMOND:
Helyum gazı ile uçurulabilen bu küpler, güçlü aydınlatması ile ortamınızı farklılaştırır. 400w aydınlatma gücü ve değişebilir renk seçenekleriyle iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
PENDULAİR:
Mimari tasarım, dekorasyon ve aydınlatma amaçlı kullanılabilen Pendulair ler az tüketim aydınlatma tekniği ile her türlü organizasyonda ve kalıcı projelerde kullanılmaktadır.Yanmayan kumaş ile 1.3m - 1.6m - 2.0m - 2.5m - 3.0m modelleri ve 240w – 480w - 720w - 960w ışık gücüyle iç veya dış mekanlarda kullanılmaktadır.
PİXOCOM:
Yuvarlak veya istenilen şekilde üretilebilen bu balonlar kötü hava koşullarına tamamen dayanıklı olup  1000w   –   4000w  ışık   gücü   ve 1.60m - 2.0m- 2.5m-3.7m modelleriyle aydınlatma ve dekorasyon balaonu olarak kullanılmaktadır.Fotoğraflar:

(Aşağıdaki fotoğrafların üzerine basarak galeri moduna geçebilirsiniz. Mouse dışında klavyenizin sol-sağ yön tuşlarıyla da galeriyi kullanabilirsiniz.)


s. no. 8
İnsan Kaynakları: Bizimle çalışmak ister misiniz?
Bizi takip edin:
Bizi Facebook ile takip edin Bizi Twitter ile takip edin Bizi RSS ile takip edin
www.beyazeller.com - Beyaz Eller Organizasyon - © 2021 Her Hakkı Saklıdır. - Tasarım: PB Bilişim